Zespół

Łukasz Piątek
Architekt, designer i badacz działający w obszarach projektowania budynków i statków wodnych. W 2007 r. ukończył Wydział Architektury Politechniki Warszawskiej, na którym obecnie pracuje na stanowisku adiunkta. Stopień doktora nauk technicznych uzyskał w 2018 roku za pracę Architektura budynków pływających: uwarunkowania i kierunki rozwoju w Polsce po roku 2000, za którą otrzymał nagrodę Ministra Rozwoju. Absolwent studiów podyplomowych Projektowanie jachtów i małych jednostek sportowych na Wydziale Techniki Morskiej i Transportu Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie. Członek Międzynarodowego Komitetu Sterującego International Conference on Amphibious Architecture, Design and Engineering 2019  oraz Society of Floating Solutions (Singapore). Doświadczony żeglarz i początkujący płetwonurek.

 

Artur Karczewski
Okrętowiec i badacz w zakresie teorii projektowania okrętów. W 2002 roku ukończył Wydział Oceanotechniki i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej, gdzie jest obecnie zatrudniony na stanowisku asystenta w Katedrze Projektowania Okrętów i Robotyki Podwodnej. Miłośnik wody, ziemi i powietrza.

 

 

 

Karolina Ostrowska-Wawryniuk
Architektka i badaczka działająca w obszarze integracji technik projektowania w środowidku Building Information Modeling (BIM). Doktorantka i asystent badawczo-dydaktyczny na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej oraz wykładowca na międzywydziaowych studiach podyplomowych iBIM. Od 2013 roku współpracuje z Uniwersytetem Stanforda w ramach międzynarodowego programu wymiany studenckiej AEC Global Teamwork. Członek stowarzyszenia eCAADe (Education and research in Computer Aided Architectural Design in Europe). Miłośniczka sportów wodnych i grafiki komputerowej.